Čerpací stanice

Základní filosofií, kterou uplatňujeme na čerpacích stanicích ARMEX, je nabídnout naším zákazníkům nejlepší možný poměr ceny a užitné hodnoty.

Na čerpacích stanicích ARMEX dbáme na design, formu prodeje zboží v obchodech a v neposlední řadě také čistotu v celém prostoru stanice se zásadním akcentem na čistotu WC. Kvalita nabízených produktů a služeb včetně formy, jakou se k naším zákazníkům dostávají, je zcela srovnatelná se značkovou mezinárodní konkurencí, a to i při zásadně příznivějších cenách pohonných hmot.

 

Máte-li zájem o  bezhotovostní odběr pohonných hmot na čerpacích stanicích ARMEX, neváhejte kontaktovat obchodní oddělení nebo oddělení čerpacích stanic, na něž najdete veškerá potřebná spojení v sekci „Kontakt“ tohoto webu.

Broumov
 
Děčín
 
Dolní Dvořiště
 
Jablonec
 
Jestřebí
 
Litvínov
 
Měřín
 
Ostrava
 
Pomezí
 
Rozvadov
 
Rumburk
 
Studánky
 
Velká Hleďsebe
 
Vojtanov
 
Všeruby
 
Mapa čerpacích stanic

Best of Travel FREE

  V součinnosti se společností Travel Free, s.r.o. – největším evropským prodejcem zboží na hraničních přechodech, jsme pro naše zákazníky vytvořili koncept Best of Travel Free. Koncept spočívá v rozšíření prodejního sortimentu o vybrané výrobky, po kterých je historicky na hraničních přechodech …

Více informací