Čerpací stanice

Základní filosofií, kterou uplatňujeme na čerpacích stanicích ARMEX, je nabídnout naším zákazníkům nejlepší možný poměr ceny a užitné hodnoty.

Na čerpacích stanicích ARMEX dbáme na design, formu prodeje zboží v obchodech a v neposlední řadě také čistotu v celém prostoru stanice se zásadním akcentem na čistotu WC. Kvalita nabízených produktů a služeb včetně formy, jakou se k naším zákazníkům dostávají, je zcela srovnatelná se značkovou mezinárodní konkurencí, a to i při zásadně příznivějších cenách pohonných hmot.

 

Máte-li zájem o  bezhotovostní odběr pohonných hmot na čerpacích stanicích ARMEX, neváhejte kontaktovat obchodní oddělení nebo oddělení čerpacích stanic, na něž najdete veškerá potřebná spojení v sekci „Kontakt“ tohoto webu.

Broumov
 
Děčín
 
Dolní Dvořiště
 
Jablonec
 
Jestřebí
 
Litvínov
 
Měřín
 
Ostrava
 
Pomezí
 
Rozvadov
 
Rumburk
 
Studánky
 
Velká Hleďsebe
 
Vojtanov
 
Všeruby
 
Mapa čerpacích stanic

Věrnostní program

Na čerpacích stanicích ARMEX máme připraven BONUS pro každého řidiče. Tuzemští řidiči osobních vozů, zahraniční řidiči osobních vozů, profesionální řidiči TIR, tuzemští a zahraniční autodopravci – pro každého z nich je připraven produkt, který je ušit na míru právě jemu. Na všechny …

Více informací

Best of Travel FREE

  V součinnosti se společností Travel Free, s.r.o. – největším evropským prodejcem zboží na hraničních přechodech, jsme pro naše zákazníky vytvořili koncept Best of Travel Free. Koncept spočívá v rozšíření prodejního sortimentu o vybrané výrobky, po kterých je historicky na hraničních přechodech …

Více informací