Na čerpacích stanicích ARMEX máme připraven BONUS pro každého řidiče. Tuzemští řidiči osobních vozů, zahraniční řidiči osobních vozů, profesionální řidiči TIR, tuzemští a zahraniční autodopravci – pro každého z nich je připraven produkt, který je ušit na míru právě jemu.
Na všechny pak čekají kvalitní pohonné hmoty a vysoká profesionalita nabízených služeb.

BONUS KARTA

Pro řidiče platící v hotovosti je, na vybraných čerpacích stanicích ARMEX, připravena ARMEX BONUS KARTA (informaci o tom, zda je karta na čerpací stanici akceptována, najdete v boxu „akceptované karty“ na stránce příslušné čerpací stanice).  Jedná se o přenosnou (může ji tedy používat více členů rodiny) magnetickou kartu, jejíž držitel obdrží při placení slevu až 0,70 Kč/litr a až 30% na služby poskytované na čerpací stanici.
Máte-li zájem využít výhod ARMEX BONUS KARTY, neváhejte si o ni říci na příslušné čerpací stanici.

FLEET CARD

Tuzemští i zahraniční autodopravci mohou na čerpacích stanicích ARMEX využít možnosti bezhotovostního odběru pohonných hmot nebo dalšího zboží a služeb, a to prostřednictvím ARMEX FLEET CARD.

Bezhotovostní odběr probíhá na základě Rámcové kupní smlouvy, která je pro naše zákazníky připravena jak v českém, tak v německém jazyce. V případě zájmu může být samozřejmě přeložena do kteréhokoliv dalšího jazyka.

Výhodou spolupráce se společností ARMEX Oil, s.r.o. je především pružnost s jakou se dokáže přizpůsobit všem druhům autodopravců. Mezi zákazníky ARMEX Oil, s.r.o. patří společnosti s jedním či dvěma vozidly stejně tak jako velcí mezinárodní přepravci, jejichž vozový park se počítá na desítky či stovky kusů; mezi zákazníky jsou jak firmy soukromého, tak státního sektoru, společnosti tuzemské i zahraniční.

Máte-li zájem o bezhotovostní odběr na čerpacích stanicích ARMEX, neváhejte kontaktovat oddělení čerpacích stanic, spojení na toto oddělení najdete v sekci „kontakt“ tohoto webu.

TIR BONUS

Na čerpacích stanicích ARMEX si vážíme tvrdé práce profesionálních řidičů. Proto jsme pro ně připravili dárek, a to v hodnotě cca 25 Kč za každých odebraných 100 litrů PHM* (*neplatí při platbě přes ARMEX FLEET CARD).

A protože právo na dárek náleží za každých odebraných 100 litrů PHM, lze dosáhnout při větším jednorázovém odběru i na dárky hodnotnějšího charakteru (Příklad: 500l = 5* 25 Kč = 125 Kč a za to už je pěkná hračka nebo bonboniéra).